The Strangest Security Tape I’ve Ever Seen

CreepypastyPřeložené creepypasty

AntiblockWritten by:

 

Pracuji na čerpací stanici ve venkovské Pensylvánii. Je to nudná práce, ale je to docela snadné a platí dobře. Před několika týdny tam začal pracovat nový člověk. Budu mu říkat Jeremy.

Jeremy je podivín. Je mu asi 25 nebo 26 a těžko mluví, ale má ten nejstrašidelnější smích, jaký jsem kdy slyšel. Můj šéf a já jsme si toho všimli, ale nikdy to nebyl problém, takže s tím nemůžeme dělat nic. Zákazníci si nikdy nestěžovali a vždycky pracoval dost dobře. Až před několika týdny tak to začalo. Krádež zaměstnanců může být problémem v každé firmě, která prodává spotřební zboží, a na této čerpací stanici pracuje pouze jedna osoba (je to docela malé místo).

Asi před dvěma týdny si šéf začal všímat, že nám chybí motorový olej. Z počátku to bylo několik kontejnerů najednou, pak celé police a boxy ze zadní místnosti. Docela brzy celé dodávky byly pryč den poté, co jsme je dostali, a to vždycky po Jeremyho směně. Můj šéf zkontroloval pásky bezpečnostních kamer z každé noci, kterou pracoval, ale nikdy ho nemohl chytit. Jeremy při zavírání zamkl, motorový olej byl pryč další den.

Můj šéf obvykle s sebou vzal kazety, aby se pokusil chytit Jeremyho krádež, ale jeho dcera včera v noci měla softbalovou hru, a tak mě požádal, abych se na ně podíval sám. Nabídl mi, že mi zaplatil přesčas, pod stolem, takže jsem pochopitelně tuto nabídku vzal. Existují tři kamery, a tak mi dal tři různé pásky, které je třeba zkontrolovat. Myslel jsem, že to bude dlouhá noc, ale snažím se ušetřit na dovolenou, takže jsem opravdu potřeboval peníze. Vzal jsem pásky domů, dal jsem je do starého videorekordéru a sedl si.

Před dvěma dny (naposledy pracoval) začal Jeremy ve čtvrtek. Vše se nejprve zdálo normální. Spočítává peníze v kase, mihl se s dívkou, která pracovala před nim, a čekal na zákazníka.

První osobou, která přišla, byla paní Templetonová (časové razítko na videu četlo 4:03). Vzala cigarety, noviny a zaplatila dvackou. Nic neobvyklého. Dalším zákazníkem byl nějaký místní chlapík jménem Ron. Řídí motocykl, obvykle přijíždí za několik dní. Naplnil svoji nádrž, koupil si balíček hovězího, zaplatil kreditní kartou a pak odešel. Dále byl nějaký chlapík s kovbojským kloboukem. Nikdy jsem ho předtím neviděl, ale prochází tu spousta cizinců, stejně jako u každé čerpací stanice. Koupil si motorovou naftu za čtyřicet dolarů, platil stovkou a šel na cestu. Posadil jsem se a povzdechl si. Jediná věc, která je mnohem nudnější než dělat tuto práci, je sledovat, jak ji někdo jinej.

Nabídka šéfa mi stačila, abych se dál díval. Všechno se zdálo normální. Měl jsem pocit, že kdyby Jeremy kradl motorový olej, věděl by, že už ho teď podezíráme. Nemyslel jsem si, že by byl dost hloupý, aby nás nechal ho chytit kamerou. Věci zůstaly nudné a rutinní až do pět hodin.

V 5:03 se vrátila paní Templetonová; musela něco zapomenout. Ale nezapomněla. Koupila stejný balíček cigaret jako předtím a tytéž noviny. Zaplatila dalších dvacet. Tohle bylo divné, pomyslel jsem si. Myslel jsem, že by jí Jeremy měl říct, že si jedny už koupila, ale není to proti pravidlům, aby jsme prodávali někomu stejnou věc dvakrát. Tehdy Ron znovu přišel. Koupil další palivo do nádrže (pro svůj motocykl znovu – později jsem zkontroloval venkovní kameru, protože jsem si myslel, že možná má jiné vozidlo, které se chce naplnit) a stejný balíček sušeného hovězího. Zaplatil znovu svou kreditní kartou.

Žádný problém, pomyslel jsem si, že to jen jen divná náhoda.

Paní Templetonová je zapomnětlivá a Ron pravděpodobně vlastní více než jeden Harley. Tehdy se ten chlápek v kovbojském klobouku vrátil dovnitř. Neustále jsem si říkal:

„Nekupuj motorovou naftu, nekupuj motorovou naftu…”

seděl jsem sám v mém prázdném obývacím pokoji … ale on to udělal. Dostal motorovou naftu za čtyřicet dolarů a zaplatil stodolarovkou. Každý krok, který udělal, byl totožný s jeho první návštěvou, až k tomu, jak si poškrábal nos předtím, než odešel. Buď je tento člověk bohatý, vlastní hodně nákladních automobilů a právě se přestěhoval do města, nebo se tu něco opravdu bizarního děje. Stále jsem se díval.

Každý zákazník pro další hodinu byl stejný jako předtím.Uplně identický.Byl jsem vyděšený,a pak znovu v 6:03 se paní Templetonová vrátila zpět. Koupila znovu své cigarety a noviny a zaplatila dvackou. Myslel jsem, že mi jebne. Zvladnul jsem jen sledoval další půlhodinu, než jsem začal rychle přetačet. Bylo to stejné. Každý zákazník přišel přesně ve stejnou dobu, přesně jednu hodinu od sebe.

Vím, co si myslíte. Ten záludný kretén Jeremy si pohrál s páskami.

První hodinu na pumpě vystřhl a dal ji do smyčky.

To nebyl ten případ. Jsou tady okna kolem pokladny, kterou pokrývá kamera, a sledoval jsem, jak sluneční světlo vybledne, jak čas běží. Jeremyho činnosti se však ve smyčce nenacházeli – zametl, znovu roztřídil peníze v pokladně a vykonal všechny své povinnosti přesně tak, jak byste čekali. Stejní zákazníci však přicházeli dál.

V tomto okamžiku jsem panikařil. Něco bylo vážně špatné s tím, co jsem viděl, a neměl jsem pro to žádné vysvětlení. Přeskočil jsem na část,kde zamkl a vydal se k autu. Nic neukradl, ale stále jsem se díval, jen abych se ujistil. Rychle jsem posouval nahrávku, asi do půlnoci.

Právě v 12:03 se Jeremyho tvář objevila v kameře. Nemyslím tím, že si stoupnul ke kameře a dělal tlusté sklo, chci říct, že jeden okamžik byl obchod prázdný, další okamžik jeho tvář byla vše, co jsem viděl. Nenacházel se před kamerou, díval se na mě, byl jsem si jistý. Vykřikl jsem a zamrkal na dálkové ovládání. Když jsem ho popadl, byl pryč. Jeden rám tam, další ne. Moje ruce se třásly jako šílené, ale já vložil další pásku. Druhá krytá kamera ukazuje zadní plochu u pokladny a viděl bych, jak se mu podařilo dostat ksicht před kameru. Přetočil jsem před 12:03, ale nic tam nebylo. Byl bych ho vidět, kdyby stál na židli nebo něco na kazetě, ale nebyl tam. Je to jako by tam opravdu nebyl. Nezná bezpečnostní kód a v noci se po spuštění nezaznamenali žádné poplachy.

Viděl jsem však, že v 12:03 motorový olej zmizel z police. Všechen. Stejně jako Jeremyho tvář, jedna vteřina tam byla a další ne. Vyndal jsem pásku a šel do postele, ale nemohl jsem spát. Moje tělo je teď vyčerpáno, ale moje mysl je závodní. Tato páska byla nepochybně ta nejhorší, nejzvrácenější věc, kterou jsem kdy viděl v životě.

Pracuji za pár hodin. Můj šéf mě požádal, abych znovu přinesl kazety a aby věděl, co jsem našel, ale opravdu, co sakra budu říkat? Jeremy dnes večer pracuje na noční směně a planuju, aby můj šéf přišel těsně předtím, než odjedu a postaví se mu se mnou (jako bych měl být tím, kdo ho chytil při okrádání). Nemám tušení, co budu dělat. Předpokládám, že budu muset šéfovi ukázat pásky, ale nechci je znova sledovat. Nechci to znovu vidět. Nemůžu si představit, jak se Jeremy právě usmívá přímo do kamery; byl to ten nejhorší pohled, jaký jsem kdy viděl na tváři dalšího člověka.

Každopádně zkusím se znovu trochu naposledy prospal. Dám vám vědět, co se stane …

UPDATE (16:33): Žadné zprávy od Jeremyho. Snažili jsme se mu zavolat, ale jeho telefon byl odpojen. Voláme policii.

UPDATE (17:33): Žadné zprávy od Jeremyho. Snažili jsme se mu zavolat, ale jeho telefon byl odpojen. Voláme policii.

UPDATE (18:33): Žadné zprávy od Jeremyho. Snažili jsme se mu zavolat, ale jeho telefon byl odpojen. Voláme policii.

UPDATE (19:33): Žadné zprávy od Jeremyho. Snažili jsme se mu zavolat, ale jeho telefon byl odpojen. Voláme policii.

UPDATE (20:33): Žadné zprávy od Jeremyho. Snažili jsme se mu zavolat, ale jeho telefon byl odpojen. Voláme policii.

Kurva. Právě jsem se vrátil domů a viděl mé předchozí aktualizace. Věci dávají menší smysl než předtím. Zde je to, co vám mohu říct. Šel jsem do práce, Jeremy se neobjevil, můj šéf a já jsme se rozhodli zavolat policii, jak dobře víte. Když jsem zvedl sluchátko, abych zavolal, vyrazilo slunce. To je to,  co jsem myslel, že se stalo. Údajně jsem omdlel na přesně pět hodin, protože když jsem se podíval na hodiny, bylo 9:33. Myslím, že jsem uvízl v Jeremyho časové smyčce, a pak jsem se z toho vytratil v přesném bodu, ve kterém jsem se do něj dostal, pokud to tedy dává smysl. Ale pak teprve začali být věci bizarní.

Můj šéf byl těsně vedle mě, když jsem zmizel, připravený potvrdit můj příběh policajtům. Telefon byl v mé ruce byl mrtvý. Ani oznamovací tón. Můj šéf byl stále v pořádku, ale nehýbal se. Stál. Zmrznutý. Díval jsem se opět na hodiny, ty se taky nehýbaly. Druhá ručička byla na 12. Bylo přesně 9:33. Hodiny v registru (obrazovka počítače) se taky nepohybovaly. Můj telefon byl zmrzlý. U kasy byl dokonce zákazník a čekal na šéfa, aby mu dal cigarety. Myslím, že to byla jeho pátá krabka tento den.

Zdrhnul jsem od tamtud. Nezamknul jsem,nezavřel obchod. Ani nevzal bezpečnostní pásky abych je nahrál na internetu. Věřte mi, byla to poslední věc, na kterou jsem myslel. Čerpací stanice je na hlavní silnici a auta jsou po celou dobu zaparkováná, s výjimkou, že nebyly zaparkovány, byly zmrzlé. Lidé uvnitř seděli jako voskové sochy. Dostal jsem se do auta a modlil jsem se, aby nastartovalo.Naštěstí fungovalo.

Asi na půli cesty domů se vše začalo vracet do normálu. Šumění rádia se změnilo v hudbu a podle hlasatele v rádiu nikdo si nevšiml  zmrznutí času. Byl jsem jediný. Společně s Jeremym. Pořád nevím kde je nebo co dělá. Skrývám se ve svém pokoji, volám policii. Nevím jestli jsem se jim dovolal už a jestli ano, zda mě brali vážně. Jsem poznamenán na život. Zítra budu aktualizovat, pokud budu moci.

FINAL UPDATE (10:33): Konečně jsem včera v noci usnul kolem 4. Nemám tušení, jak jsem to udělal, myslím, že vyčerpání mi nakonec dostalo to nejlepší. Dnes ráno jsem se probudil, když zazvonil telefon:Byl to můj šef. Probudil se, když se včera večer vrátil čas a okamžitě zavolal policajtům. Přišli, aby viděli, co je špatně, a všechno jim řekl. Policie tady jsou všichni malí kluci; oni se více zajímali o chybějící motorový olej než cokoli jiného, ​​ale můj šéf si uvědomil, že to bude mít, pokud bude mít jejich pozornost. Rozhodli se jít hledat Jeremyho.

Všechny informace našich zaměstnanců uchováváme ve spisu,a od chvíle, kdy Jeremy právě začal pracovat, byl snadno nalezen. Zkontrolovali adresu a zamířili tam. Neuvěříte tomu, co našli.

Adresa Jeremy uvedená v jeho žádosti byla prázdná plocha. Nebo alespoň teď je.Byl tam nějaký dům, ale v roce 1993 hořel. Je to malé městečko a každý pamatuje ten požár. Čtyřčlenná rodina tam žila. Říká se, že měli odcizeného syna, o kterém nikdy nehovořili, ale nevím, jestli je to pravda. Čím jsem si jistý,že pojištovna se zmiňovala, že jde o případ žhářství. Celý dům byl polit olejem a zapálen molotovovým koktejlem. Celá rodina spala, když se to stalo; žádný z nich nepřežil.

Nikdy nechytli toho, který to udělal. Říká se, že když se pokoušeli kontaktovat odcizeného syna, nikdo ho nemohl najít.

Každopádně, šéf mi zavolal, vysypal a mě tohle a já zcvokl. Pak mě požádal, abych přišel na čerpací stanici.

„Jseš blázen?”

Řekl jsem, ale ujistil mě, že s ním jsou policisté.

Pak odjistil bombu: FBI se také nacházelo ve městě a chtěli se mnou mluvit tak či onak, musím jít znovu práce. Bylo asi 7:15 a chtěl jsem se vrátit zpět do postele, ale věděl jsem, že stejně toho těd moc nenaspím, takže jsem se nechal ukecat.

Čtyři muži v oblecích mě pozdravili a řekli mi,že si mám sednout. Vše jsme prošli dvakrát nebo třikrát, dokud neměli všechny detaily. Řekl jsem jim o Jeremym, bezpečnostní pásce, včerejšku v noci v práci. Všechno. Konečně jsem to vše ze sebe vylil, jeden z agentů řekl:

„ Kriste, máme dalšího.”

Pak mě nechali podepsat spoustu papírů, že nemám říkat nikomu o tom, co se stalo, takže nemohu říci víc. Vlastně porušuju zákon jenom tímhle blogem.

Takže teď jsem doma. Nejsem si jistý, co mám dělat se sebou. Slova tohoto agenta, když jsem mu vyprávěl příběh, mě budou po celý svůj život strašit.

Každopádně musím jít. Mám dnes nějaké pochůzky, a pak musím jít do práce vyzvednout některé pásky. Můj šéf a já si myslíme, že tento nový chlápek Jeremy (totální magor) krade motorový olej a musím shlédnout bezpečnostní záznamy, abych ho chytil. Mám lepší věci na práci, ale můj šéf mi platí přesčas, pod stolem a snažím se ušetřit na dovolenou, takže fakt potřebuji peníze. Mělo by to být velmi jednoduché; olej mizí hned po Jeremyho směně. Napadlo mě, že jenom zkouknu pásky, chytnu ho při činu, a to bude to…

Comments are closed.

error: Alert: Content is protected !!