Oko za oko, zub za zub – King of Souls

CreepypastyCZ/SK creepypasty

SickarWritten by:

0:00
Děsná nuda, na youtube nic není… Ani film mě nějak neláká… Co tedy dělat…
Proklikávám se na youtube videi co znám a opakuji si je, většinu z nich už stejně znám nazpaměť… Přesně půlnoc a stále nemohu spát, najednou vidím kanál King of Souls… Normálně bych na to asi neklikl, byla tam videa o odhalování fake účtů na internetu, ale byla nuda a já stejně nemohl spát.

0:10

Zajímavá osoba, jednalo se údajně o dívku, která dávala videa o vraždách a odhalování fake účtech, docela klasika… Něco ale bylo divné, styl kterým odpovídala v těch videí… Vyloženě si libovala ve smrti, její první 2 videa jsem shlédl do pár minut, nebyla dlouhá Fake emařka na Instagramu a Odhalení dalšího fake profilu – psal mi samotný Mozart… klasický clickbait…

0:30

Videa byla v celku normální, ale furt mi nebylo jasné, proč tak ráda odkazuje na smrt. Nedalo mi to, zkusil jsem googlit co je ta holka zač, únava už byla ta tam, smířil jsem se s tím že dnes neusnu, chtěl jsem prostě zjistit kdo, nebo co to je. Byla to dívka, asi tak 18 letá, nevím zda jsem ji přidal nebo ne, ale nevypadala nějak obyčejně… Až na fakt, že její jméno se shodovalo s nedávno zesnulou slečnou, která byla znásilněná a následně zavražděna… Některé fotky dokonce měli ohromnou podobu, jako by ji jen někdo trochu poupravil v photoshopu… Trocha retuše a doladění barev a jestli si myslíte že mluvím o fotce zesnulé dívky z dob, kdy byla živá, tak jste na omylu. Mluvím o fotkách kde byla zachycena jako mrtvá, jen ji bylo přes photoshop dodělána živost. Zkusil jsem ji napsat…

1:06

Odepsala… „Ahoj a děkuji“, netuším za co děkovala, vím jen že to samé napsala té emařce. Asi bych tu zprávu i přešel, když jsem si uvědomil že je tam něco špatně. Čas – z nějakého důvodu mi chat ukazoval že mi odepsala v 6:66, to není možné… podívám se na hodiny a tam je 1:07, asi chyba webu… pokračoval jsem tedy v konverzaci.

Chat s King of Souls:

Vy: Ahoj ty jsi ta z youtube? 0:38

 

6:66 Ahoj a děkuji :King of Souls

 

Vy: Em… Za co děkuješ? 1:08

 

6:66 Nemohu děkovat? :King of Souls

 

Vy: Můžeš… jen…. Nic nevadí…..
Rád bych se zeptal, nevíš něco o
Elišce *******, která byla před
2 měsíci zavražděna? 1:09

 

Vy: Vidím tě online, proč neodpovídáš? 1:25

 

6:66 Něco málo jsem o tom
slyšela… :King of Souls

 

Vy: Hrozně mi ta holčina připomíná tebe,
asi to není nejslušnější… Ale,
nejsi s ní nějak příbuzná? 1:27

 

0:00 Uživatel King of Souls se odpojil

Něco tady nehraje, ten čas…. Chápal bych chybu, kdyby se děla i u mne, ale ona se děla jen v jejím textu. Trochu sebou trhnu když slyším upozornění „Uživatel King of Souls vás zmínil v příspěvku“.

Nevěděl jsem, jestli se chci podívat… Otevřel jsem to jsem to, kéž bych to neudělal, byla tam fotka okna, kde bylo světlo a text „Oko za oko, zub za zub.“ sotva jsem klikl na fotku vyskočilo mi „Uživatel King of Souls vás sleduje, přejete si jej také sledovat?“. Co to má sakra být? Neodpoví mi, ale bude mě sledovat? Při těchto slovech… Jsem upadl do říše snů.

6:06

Zdálo se mi jak nějaký dospělý muž, sedíc u stolu píše s mladou slečnou, ale jeho profilová fotka neodpovídá realitě… Při pečlivějším sledování jsem zjistil jedno, toho muže znám, můj starší, sobecký a mnou nenáviděný bratr… Vždy ho moje mysl dávala do takových scén, byl to hajzl, který neměl smysl pro život, ani netušil co je úcta k holce. Nenáviděl jsem ho z celého srdce… Takže jsem mu nedával velkou váhu. Petr byl idiot, ale snad by neublížil holce, snad. Z mého rozjímání mne probudil zvonek, šel jsem rozespalý zvednout sluchátko, to co jsem slyšel mě probudilo víc než cokoliv jiného, holčičí šepot… „Oko za oko, zub za zub.“ hodil jsem sluchátko od sebe. Co to sakra?! Běžel jsem se podívat k oknu, přes které lze vidět na vchod. Nikdo tam nebyl, vchod byl prázdný. Běžel jsem zpět ke dveřím, ale sekl jsem se uprostřed cesty. Klep…Klep…Klep…Klep… Šlo to od vchodu, nevěděl jsem zda je daná osoba za dveřmi, ta která mi šeptala do sluchátka a nějak se dostala dovnitř. Klep…Klep…Klep…Klep…Čeho se sakra bojím? Dělám kickbox i thaibox už přes 6 let… Měl bych si s ní poradit, vždy ta holka byla kost a kůže co jsem viděl. Otevřu dveře, k mému překvapení tam byla sousedka. Vylekal jsem jí, když jsem tak prudce otevřel, podíval jsem se rychle po chodbě, nejspíš si myslela že jsem se zbláznil. Omluvil jsem se a zeptal co potřebuje. Po nějaké chvíli jsem zjistil že se jen chtěla ujistit zda jsem v pořádku, že jsem večer ode mne byly slyšet nějaké rány, jako kdyby někdo házel kamení na okno. Vše v pohodě, ujistil jsem ji a šli jsme každý do svého bytu.

7:00

To okno, mělo oděrky od něčeho co do něj bouchalo… Když jsem to zkoumal, něco mi zablikalo do očí. Co to sakra je? Něco na stromě na druhé straně visí… Pak mě to trklo, to okno na fotce, bylo moje a zdroj světla byl počítač… Běžel jsem ven. Našel jsem jednoduchý analogový fotoaparát, který se houpal na smotku vlasů. Běžel jsem domů a začal víc zjišťovat informace o té dívce.

Dne 8.10.2017 bylo nalezeno tělo dívky, která zesnula v důsledku ztráty velkého množství krve.

Dívenka, která má známky po pohlavním styku a boji, byla nejspíš zneužita. Vylámané zuby a vypíchnuté oko, které v okolí místa činu nebylo nalezeno. Dívka by po zneužití rozříznuta v pase.
Pravděpodobně v tu dobu ještě žila. Pachatel se stále hledá…

To nemůže být ona, přece jen… Vlastně nikdy neměla napsáno, nebo vyfoceno zda má spodek těla, nebo ne… Nechápal jsem a to mě vytáčelo daleko víc… Co jsem jí provedl? Vždyť sedím doma u PC a dělám blbé aplikace do mobilu… Co po mě chtěla? Klep…Klep…Kelp…Klep… Do hajzlu! Šlo to od okna, otočil jsem se. Nic, nikde nikdo, otočil jsem se tedy zpátky k obrazovce, nechtěl jsem to řešit… Ale nečekal jsem co uvidím, koukal jsem přímo do jednookého obličeje, bez zubů, vlasy špinavé od trávy a na nějakých místech vytrhané. Byla na mém stole, ani neseděla. Neměla spodek těla, prostě tam tak… byla. Její oko mě sledovalo a z huby jí kapala krev… Nevěděl jsem co mám dělat, takže jsem před ní seděl, ani se nehnul. Ona se začala dívat na rodinnou fotografii, kterou mám hned vedle na stole. Asi minutu sledovala fotku, myslel jsem že využiji příležitost a nějak ji zpracuji. Jako by mi četla myšlenky se na mne podívala, víc se ke mne přiblížila, cítím jsem ten mrtvolný smrad, ztuchlého masa, zaschlé krve a hooodně velké spousty bakterií, které její tělo už obsazovali ať chtěla, nebo ne. „Oko za oko, zub za zub.“ pošeptala mi do ucha a jako by se vypařila , včetně krve která ji za tu dobu vykapala z té její tlamy. Prostě, jako by se nic nestalo… Opět, proč kurva já?

13:30

Telefonát o bratra.. „Ta čubka po mě jde! Ta malá zkurvaná píča!“ nechápal jsem, co mu jebe? Skoro jako by ten sen by… „Kdo?“ udýchaný bratr, nespíš během, odpověděl až po pár sekundách „Ta malá čubka co jsem ji ojel, ta piča snad ožila! Přitom vím že jsem ji našli a že ji upálili!“

To si děláte prdel, neříkejte že ten sen byl pravý… A ten Idiot ji fakt zabil… z mého přemýšlení mě vytrhl mužský řev, takový který jsem ještě neslyšel. Plný zoufalství, strachu a hněvu. Pak, už jen ticho…

OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB

Druhý den byl bratr nalezen doma, mrtev bez oka a zubů. Neřekl jsem co vím, stejně by nevěřili a ještě by to přišili mě, přece jen… Věděl bych moc detailů a svádět to na mrtvou osobu, je ptákovina… Ale já jen doufám, že ji nikdy už neuvidím…

 

Náhled: DeviantArt
Jedná se o smyšlený příběh, inspirovaný YouTuberkou King of Soul/CW. 🙂 Doporučuji, má celkem dobré názory a postřeh co se Fake účtů týče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

error: Alert: Content is protected !!