Nejlepší přátelé vždycky ví

CreepypastyPřeložené creepypasty

Jas the Lazy ElfWritten by:

Hej.

Jak je? Smutno, co? Vždycky to poznám.

Jsme nejlepší přátelé, že jo? Vždy vím, když mě potřebuješ.

Tak koukej, je tu pár věcí, který bych ti chtěl říct, ale nevím jak… věcí, který bys opravdu měl vědět. Můžeme jít třeba na procházku? Jen my dva.

Prosím? Prosííííííííím pojďme ven a já ti zkusím říct všechno, co vím. A hlavně to, co musíš vědět. Ale opravdu potřebuju z tohohle domu ven…

Oh, dobře. Pojďme, pojďme hned. Taky se odsud potřebuješ dostat.

OK. Dobře. Už jsme venku. Hned je mi lépe. Mám hodně důležitých věcí, které ti chci říct, ale stejně jim asi nebudeš rozumět i kdybych se snažil sebevíc… Tvůj táta není v pořádku. Ne jako tělem, jako tvoje babička – ta je na tom taky dost špatně, ale nikdo neposlouchá, když se jim to snažím říct.

Tvůj táta je opravdu pomatený v hlavě. On a tvoje matka se neustále perou, když jsi ve škole, dokonce ji i občas mlátí, ale ona ti o tom nikdy neřekne. Občas ubližuje i sám sobě, když se hodně naštve; v jeho hlavě je smixovaná nenávist, hněv a smutek… Můžeme odtud utéct?

Nechci se tam vrátit, určitě nám taky brzo udělá něco špatnýho, když bude moct, a je možný, že bych ho nedokázal zastavit, pokud by vytáhl tu hlasitou, ohnivou věc, která dělá ten zvláštní spálený smrad… poslední dobou jí má v ruce často, hlavně když jsi ve škole, a vím, že chce všem ublížit….

Nerozumíš mi, že jo?

No, kdyžtak tu jsem pro tebe. Vždycky.

Aww, díky. JSEM hodný pes, že jo?

Comments are closed.

error: Alert: Content is protected !!