Lightless City

CreepypastyPřeložené creepypasty

AntiblockWritten by:

Máte někoho, koho z duše nenávidíte? Někoho, komu byste ublížili a zaplatili jakoukoliv cenu za pomstu? Pokud ano, můžete zvážit návštěvu Nesvítícího města.

Chcete-li se tam dostat, jděte do nějakého slušného města a najděte v noci opuštěnou uličku. Jděte do toho a zavřete oči tak pevně, jak jen můžete. Šeptněte Nesvítící město” a soustřeďte se na temnotu. Pravděpodobně jste si všimli, že jsou tu slabé barvy a abstraktní tvary, které můžete zaostřit, pokud se pokoušíte soustředit očima, i když jsou zavřené.Sledujte tyto obrazy. Po několika minutách by obrazy měly být jasnější a jasnější.

Když k tomu dojde, začnou na sebe brát podobu podrobných scén, obrazy násilných vražd, deformovaných zvířat a podobné věci. Bez ohledu na to, co vidíte, držte oči zavřené. Začnete ztrácet pojem o čase, ale nakonec se obrazy zastaví a uvidíte čistou temnotu, nic než hlubokou tmu, žádné barvy ani tvary. Když jste si jistí, že vidíte čistou temnotu, otevřete oči.

Nyní budete ve velmi temném městě; na obloze nebude jediné světlo ani hvězda. Měli byste vidět slabý tmavě modrý obrys vysokých budov, které vás obklopují. Vyjděte z uličky a jděte tak tiše, jak můžete dolů po chodníku, v kterémkoliv směru.

Pokud slyšíte jakýkoli pohyb, běžte co nejrychleji od hluku. V bezhvězdném městě jsou zvířata. Je příliš velká tma, abyste je viděli. Připomínají velké divoké kočky a zabijí každého člověka, kterého chytnou. Pokračujte v pohybu, dokud nedosáhnete oblasti s menšími budovami na okraji města.

Jakmile se tam dostanete, uvidíte neznámého chlapce.

Chlapec se k vám přiblíží, jeho tvář svíravě svítí a vy spatříte, že nemá jedno oko.

Zeptá se:

Budeš se mnou sdílet své světlo?”

Řekněte ano, dítě vám sáhne na tvář a vytrhne pravé oko. Bude to bolestné, ale neměla by vám téct krev ani byste neměli mít žádnou otevřenou ránu. Dítě vám poděkuje a odejde. Pokračujte v chůzi a před vámi by se měl objevit vysoký muž.

Které světlo si přejete vzít ?”

Řekněte jméno osoby, kterou nenávidíte, a jakmile ho řeknete, osoba brzy úplně a nenávratně oslepne.

Je vaše nenávist uspokojená?”

Zeptá se muž. Pokud ano, řekněte ano, proberete se v uličce. Pokud ne, řekněte ne, a muž zmizí. Pokračujte v chůzi. Objevíte další dítě bez oka.

Budeš se mnou sdílet své světlo?”

Řekněte ano, a vaše levé oko bude taky vyrváno, takže budete slepí. Vysoký muž se znovu objeví, i když ho samozřejmě nebudete vidět, můžete se spoléhat na jeho hlas.

Čí život si přejete, aby tma pohltila?”

Řeknete jméno člověka, kterého nenávidíte, a ta osoba zemře.

Nebudete znovu tázáni, jestli jste spokojeni a nebudete se už moct vrátit zpět do uličky.

Už předtím jsem vám říkal, abyste se ujistili, jestli tu osobu opravdu nenávidíte. Jako daň strávíte zbytek života putováním městem bez světla, slepý a jen s nenávistí, která vás nikdy neopustí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

error: Alert: Content is protected !!