Ariel

CreepypastyPřeložené creepypasty

Jas the Lazy ElfWritten by:

Moje dcera Sára se vždycky ráda koukala na Malou mořskou vílu od Disney poté, co jsem řekla, že to byl můj nejoblíbenější film, když jsem byla malá. Vždycky mě tak prosila, abych jí ho pustila a když jsem k tomu přistoupila, vždycky s televizí zpívala a tancovala na písničky. Přísahám, že film musela znát nazpaměť.

Asi si dovedete představit její nadšení, když jsem se rozhodla pojmenovat naší druhou dceru Ariel. Sára si vždy sedla vedle Ariel a dívaly se na pohádku spolu. Často jsem jí slýchávala šeptat “Kde máš ocas, Ariel?” Samozřejmě, že když se na to pokaždé zeptala, vše, co miminko udělalo, bylo, že něco zažvatlalo a vyprsklo smíchy.

Jednoho dne jsem jsem v kuchyni vyřizovala nějaké účty, když v tom jsem zaslechla zvuk sprchy. Myslela jsem si, že se Sára jen chtěla vykoupat nebo umýt své barbínky. Slyšela jsem jí zpívat nějakou písničku z filmu, když v tom bylo slyšet hlasité šplouchání vody. Doběhla jsem do koupelny, kde jsem pak mohla jen zírat s hororem v očích nad tím, co jsem tam našla.

Ariel byla ve vaně tváří dolů a Sára tleskala a smála se. “Do toho, Ariel, do toho! Najdi prince Erika a vezmi si ho!”

Comments are closed.

error: Alert: Content is protected !!