A Pile of Photographs

CreepypastyPřeložené creepypasty

AntiblockWritten by:

Mladá dívka, která šla domů ze školy, našla malou hromadu polaroidových fotografií ležících v žlabu.

Celkem jich bylo dvacet, úhledně zabaleno v gumičce. Zvedla je a když šla, začala je procházet. První fotka zobrazovala strašidelného bílého muže na černém pozadí, který stál dost daleko od kamery, že nemohla rozeznat rysy tváře. Dívka dala fotografii na spodní stranu balíčku a podívala se na další. Fotografie zobrazovala stejného muže,akorát byl o trochu blíž ke kameře. Dívka rychle prošla dalšími několika fotografiemi.

Pokaždé muž byl o trochu blíž a jeho rysy byly vždy jasnější a jasnější. Když otočila na poslední roh k jejímu domu, dívka si všimla, že muž z fotografie vypadá, že se na ni dívá, i když posunula fotku ze strany na stranu. Na devatenáctém snímku byl muž tak blízko, že jeho obličej zcela vyplnil rám. Jeho výraz byl nejhorší, co dívka kdy viděla. Přešla po příjezdové cestě a podívala se na poslední fotografii. Tentokrát místo obrázku vznikly dvě slova:

“..Dost blízko…”

Byl slyšet výkřik před domem, dívčin bratr se vrhl ke dveřím a otevřel je. Všiml si jenom hromady fotografií ležících na prahu dveří. Horní polaroid ukazoval extrémně bledou verzi sestry, ale pro něj byla příliš daleko, aby si byl jistý.

Comments are closed.

error: Alert: Content is protected !!